KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7808004
nr 780 8004
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Tusch, Roger Risberg (1956-2011), figurer, signerad R R, 27x19 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:18:23
24/9 16:31:34
24 sep
Roger Risberg
Specialauktion med bildkonstnären Roger Risberg.
Läs mer om Roger Risberg
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg